1 завдання. Створити ієрархію менеджерів сайту

Мета цього завдання - створити категорії курсів у відповідності до прийнятої на нашому сайті ієрархії: інститут - (факультет) - кафедра та призначити менеджерів цих категорій.

Адміністратор сайту призначає менеджерів категорій першого рівня (інститутів або факультетів), які, в свою чергу, створюють на сайті категорії другого рівня  (категорії кафедр тощо) та призначають їх менеджерів. При виконанні завдання слід керуватися інструкцією Як створити підкатегорію і призначити її менеджера.

Завдання

1. Зайдіть у категорію, де вам надані права менеджера. Натисніть в блоці Параметри посилання Редагувати цю категорію і в поле Опис введіть слова "Менеджер категорії", а за ними вставте своє прізвище, ім'я і по батькові у вигляді гіперпосилання на ваш обліковий запис, скопіювавши їх із правого верхнього кута екрану, де вони вказані після слів "Ви зайшли під ім'ям".

2. Перевірте, чи в категорії вашого інституту або факультету створені всі підкатегорії кафедр. Якщо ні, створіть їх (або відредагуйте їх назви) за таким зразком: Кафедра вищої математики. Крім підкатегорій кафедр, створіть ще одну підкатегорію під назвою * Спеціальності й академічні групи.

3. Перевірте, чи в усі підкатегорії кафедр призначені менеджери. Якщо ні, то призначте їх, узгодивши кандидатури з керівництвом відповідних структурних підрозділів університету. Пропишіть кожного менеджера в полі Опис його підкатегорії, як вказано в пункті 1 цього завдання. Менеджером підкатегорії * Спеціальності й академічні групи будете Ви самі, тому здійснювати це призначення нема потреби.

4. Скориставшись розташованою нижче кнопкою Відіслати завдання, повідомте адміністратора сайту про повне або часткове виконання пунктів 1-3. Інформуйте про це адміністратора постійно поки це завдання не буде виконане повністю, тобто у вашій категорії будуть створені усі підкатегорії, у них будуть призначені менеджери та інформація про них буде розміщена на сайті у полі Опис.

Примітка. Якщо керівництво університету доручило Вам бути менеджером однієї з категорій, але ви ще не маєте на сайті відповідних повноважень, зверніться до особи, уповноваженої надати їх Вам.